Інформаційна клаузула

Повернення

1. Співучасниками персональних даних є особи, що входять до групи ASTOR, докладні дані, які знаходяться за цим посиланням https://www.astor.com.pl/astor-firmy.html

2. Будь-які зауваження, пов'язані з обробкою групою ASTOR персональних даних, можуть бути спрямовані на адресу електронної пошти: daneosobowe@astor.com.pl

3. Персональні дані обробляються на підставі: а. СТ. 6 пункту 1 п.б) РОДО - Постанова Європейського парламенту і Ради (ЄС)2016/679 від 27 квітня 2016 року. Про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних і скасування директиви 95/46/ec (загальний регламент Про захист даних) – тобто виконання контракту, що полягає в безкоштовній відправці замовленого матеріалу/брошури;b. СТ.6 п. 1 очко. A) GDP-тобто на підставі наданої вами згоди на контакт для передачі комерційної інформації

4. Одержувачем персональних даних будуть співробітники / співробітники групи ASTOR, які в рамках виконання своїх обов'язків повинні мати до них доступ.

5. Персональні дані будуть оброблятися групою Astor до тих пір, поки ваша згода на обробку персональних даних не буде відкликана.

6. Персональні дані не будуть передаватися третім країнам, тобто за межами Європейської економічної зони.7. В рамках і відповідно до правил GDPR ви маєте право на доступ до своїх персональних даних, їх виправлення, видалення або обмеження обробки, заперечення проти обробки, а також право на передачу даних.

8. Ви маєте право відкликати згоду в будь-який час, не впливаючи на законність обробки, яка була проведена на підставі згоди до його відкликання. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, надіславши електронного листа за адресою: daneosobowe@astor.com.pl (при цьому повідомлення має бути відправлено з адреси електронної пошти, вказаної Вами в контактній формі.)

9. Ви маєте право подати скаргу до наглядового органу, тобто голови Управління із захисту персональних даних, у разі визнання того, що обробка персональних даних порушує правила GDPR.

10. Надання персональних даних не є обов'язковим, однак воно необхідне для проведення комунікацій в рамках пропозиції групи ASTOR.

11. Персональні дані не будуть оброблятися для прийняття рішення, заснованого виключно на автоматизованій обробці персональних даних, включаючи їх профілювання.

Człowiek, który myśli
o swoim pierwszym
robocie przemysłowym...

ZRÓB PIERWSZY KROK

© Copyright 2020 ASTOR.
Wszystkie prawa zastrzeżone

ASTOR Sp. z o.o.
ul. Smoleńsk 29, 31-112 Kraków